LimeSurvey Develop - en to bs_BA translation catalogue (695 entries)

en: %s records in CSV
bs_BA: %s zapisa u CSV

en: (No target question)
bs_BA: Nema takvog pitanja

en: 5 Point Choice
bs_BA: Izbor od 5 tačaka

en: A backup of this table has been made and can be accessed by your system administrator.
bs_BA: Backup kopija ove tabele je napravljena i može joj pristupiti sistemski administrator.

en: A backup of this table will be made if you proceed. Your system administrator will be able to access this table.
bs_BA: Backup ove tabele će biti kreiran i vaš sistemski administrator će joj moći pristupiti.

en: A database named "%s" already exists.
bs_BA: Baza podataka sa imenom "%s" već postoji.

en: Access
bs_BA: Pristup

en: Access denied!
bs_BA: Pristup zabranjen!

en: Action
bs_BA: Akcija

en: Actions
bs_BA: Akcije

en: Activate Survey
bs_BA: Aktiviraj anketu

en: Active
bs_BA: Aktivna

en: Add
bs_BA: Dodaj

en: Add a language:
bs_BA: Dodaj jezik:

en: Add a new question
bs_BA: Dodaj novo pitanje

en: Add and edit conditions
bs_BA: Dodaj mijenjaj uslov

en: Add condition
bs_BA: Dodaj uslov

en: Add or delete groups
bs_BA: Dodavati ili brisati grupe

en: Add or delete questions
bs_BA: Dodavati ili brisati pitanja

en: Add or delete subquestions or change their codes
bs_BA: Dodaj ili izbriši podpitanja ili promjeni njihove kodove

en: Add question group
bs_BA: Dodaj novu grupu pitanja

en: Add scenario
bs_BA: Dodaj scenario

en: Add user
bs_BA: Dodaj korisnika

en: Add user group
bs_BA: Dodaj grupu korisnika

en: Additional Languages
bs_BA: Dodatni jezici

en: Administration
bs_BA: Administracija

en: After
bs_BA: Nakon

en: Albanian
bs_BA: Albanski

en: All answers are already selected in this quota.
bs_BA: Svi odgovori su već izabrani u ovoj kvoti.

en: All conditions in this survey have been deleted.
bs_BA: Svi uslovi u ovoj anketi su izbrisani.

en: All conditions meet consistency standards.
bs_BA: Svi 'uslovi' ispunjavaju standarde postojanja.

en: All in one
bs_BA: Sve od jednom

en: All questions, answers, etc for removed languages will be lost. Are you sure?
bs_BA: Sva pitanja, odgovori i slično za uklonjeni jezik će biti izgubljeni. Da li te sigurni?

en: All responses
bs_BA: Svi odzivi

en: Always
bs_BA: Uvijek

en: An email has been sent to the address you provided with access details for this survey. Please follow the link in that email to proceed.
bs_BA: Email poruka sa pristupnim podacima ovoj anketi je poslana na adresu koju ste obezbijedili. Pratite link u emailu za nastavak.

en: An email has been sent with details about your saved survey
bs_BA: Email sa podacima o sačuvanoj anketi je poslan

en: An email with a generated password was sent to the user.
bs_BA: Email sa generisanom šifrom je poslan korisniku.

en: An error occurred saving a response to survey id
bs_BA: Desila se greška pri snimanju odziva na anketu id

en: An unexpected error has occurred and your responses cannot be saved.
bs_BA: Dogodila se neočekivana greška i vaši odgovori nisu sačuvani.

en: Anonymized responses
bs_BA: Anonimni odgovori

en: Anonymized responses?
bs_BA: Anonimni odgovori?

en: Answer
bs_BA: Odgovor

en: Answers
bs_BA: Odgovori

en: Answers with a code of 0 (zero) or blank code are not allowed, and will not be saved
bs_BA: Odgovori da kodom 0 (nula) ili praznim kodom nisu dozvoljen i neče biti sačuvani

en: Are you sure you want to delete this entry?
bs_BA: Da li sigurno želite izbrisati ovaj zapis?

en: Array (10 Point Choice)
bs_BA: Polje (izbor od 10 tačaka)

en: Array (5 Point Choice)
bs_BA: Polje (izbor od 5 tačaka)

en: Array (Yes/No/Uncertain)
bs_BA: Polje (Da/Ne/Nisam sigurna/an)

en: Assessments
bs_BA: Procjene

en: At beginning
bs_BA: Na početku

en: At end
bs_BA: Na kraju

en: Attribute name:
bs_BA: Ime atributa

en: Attribute settings
bs_BA: podešavanja atributa

en: Attribute type:
bs_BA: Tip atributa

en: Attribute visible:
bs_BA: Vidljivost atributa

en: Average
bs_BA: Prosjek

en: Back
bs_BA: Nazad

en: Back to Response Import
bs_BA: Nazad na import odziva

en: Base language
bs_BA: Osnovni lezik

en: Base language:
bs_BA: Osnovni jezik:

en: Basque
bs_BA: Baskijski

en: Before
bs_BA: Prije

en: Bosnian
bs_BA: Bosanski

en: Browse
bs_BA: Pretraži

en: Bulgarian
bs_BA: Bugarski

en: Calculation
bs_BA: Kalkulacija

en: Can't connect to the LDAP directory
bs_BA: Nije moguće uspostaviti vezu sa LDAP direktorijem

en: Can't update labels because you are using duplicated codes
bs_BA: Nije moguće osvježiti labelu jer koristite duple kodove

en: Cancel
bs_BA: Prekini

en: Cannot be changed
bs_BA: Ne može se izmijeniti

en: Cannot import the VVExport file.
bs_BA: VVExport fajl se ne može importovati.

en: Catalan
bs_BA: Katalonski

en: Change log
bs_BA: Log promjene

en: Character set of the file:
bs_BA: Set karaktera u fajlu:

en: Check again
bs_BA: Provjeri ponovo

en: Check any that apply
bs_BA: Označite sve moguće odgovore

en: Chinese (Simplified)
bs_BA: Kineski (pojednostavljeni)

en: Chinese (Traditional - Hong Kong)
bs_BA: Kineski (tradicionalni - Hong Kong)

en: Chinese (Traditional - Taiwan)
bs_BA: Kineski (tradicionalni - Tajvan)

en: Choose one of the following answers
bs_BA: Izaberite jedan od ponuđenih odgovora

en: Choose the CSV file to upload:
bs_BA: Izaberite CSV fajl za učitavanje:

en: Choose the file to upload:
bs_BA: Izaberite datoteku za učitavanje:

en: Choose your language
bs_BA: Odaberite vaš jezik

en: Clear
bs_BA: Poništi

en: Close
bs_BA: Zatvori

en: Code
bs_BA: Kod

en: Code:
bs_BA: Kod

en: Columns
bs_BA: Kolone

en: Comma
bs_BA: Zarez

en: Comment
bs_BA: Komentar

en: Completed
bs_BA: Završeno

en: Completed?
bs_BA: Anketa završena?

en: Conditions
bs_BA: Uslovi

en: Conditions designer
bs_BA: Dizajniranje uslova

en: Constant
bs_BA: Konstanta

en: Continue
bs_BA: Nastavite

en: Convert resource links?
bs_BA: Konvertuj linkove resursa?

en: Copy conditions
bs_BA: Kopiraj uslov

en: Copy failed
bs_BA: Kopiranje nije uspjelo.

en: Copy of survey is completed.
bs_BA: Kopiranje ankete je završeno.

en: Could not delete user group.
bs_BA: Nije moguće izbrisati grupu korisnika.

en: Could not delete user group. No group selected.
bs_BA: Nije moguće izbrisati grupu korisnika. Nije izabrana grupa.

en: Could not delete user. User was not supplied.
bs_BA: Nije moguće izbrisati korisnika. Korisnik nije zadan.

en: Could not modify user data.
bs_BA: Izmjena korisničkih podataka nije moguća.

en: Count
bs_BA: Ukupno

en: Create
bs_BA: Kreiraj

en: Created by
bs_BA: Kreirao

en: Croatian
bs_BA: Hrvatski

en: Currently there are no additional languages configured for this survey.
bs_BA: Trenutno nema dodatnih jezika podešenih za ovu anketu.

en: Currently there are no conditions configured for this survey.
bs_BA: Trenutno nema  podešenih uslova za ovu anketu

en: Czech
bs_BA: Češki

en: DATA TO BE ENTERED
bs_BA: PODACI KOJE TREBA UNIJETI

en: Danish
bs_BA: Danski

en: Data consistency check
bs_BA: Provjera postojanja podataka

en: Data entry
bs_BA: Unos podataka

en: Data entry screen
bs_BA: Prozor za unošenje podataka u anketu

en: Data selection:
bs_BA: Datum selekcije:

en: Database has been created.
bs_BA: Baza podataka je kreirana.

en: Date
bs_BA: Datum

en: Date (YYYY-MM-DD) equals
bs_BA: Datum (GGGG-MM-DD) je jednak

en: Date format:
bs_BA: Format datuma:

en: Date is
bs_BA: Datum je

en: Date stamp?
bs_BA: Pečat datuma?

en: Datestamp
bs_BA: Pečat datuma

en: Day
bs_BA: Dan

en: Deactivate Survey
bs_BA: Deaktiviraj anketu

en: Deactivate survey
bs_BA: Deaktiviraj anketu

en: Deactivated result tables
bs_BA: Deaktivirani rezultati tabela

en: Deactivation
bs_BA: Deaktivacija

en: Dear {FIRSTNAME},
    
    Recently we invited you to participate in a survey.
    
    We note that you have not yet completed the survey, and wish to remind you that the survey is still available should you wish to take part.
    
    The survey is titled:
    "{SURVEYNAME}"
    
    "{SURVEYDESCRIPTION}"
    
    To participate, please click on the link below.
    
    Sincerely,
    
    {ADMINNAME} ({ADMINEMAIL})
    
    ----------------------------------------------
    Click here to do the survey:
    {SURVEYURL}
bs_BA: Zdravo {FIRSTNAME},
    
    Nedavno smo vas pozvali da učestvujete u našoj anketi.
    
    Primijetili smo da još niste popunili formular, pa vas podsjećamo da je anketa aktivna i da još uvijek možete odgovoriti na pitanja ako želite.
    
    Naziv ankete je:
    
    {SURVEYNAME}
    {SURVEYDESCRIPTION}
    
    Za otvaranje prozora sa anketom, kliknite na link ispod.
    
    S poštovanjem,
    
    {ADMINNAME} ({ADMINEMAIL})
    
    ----------------------------------------------
    Kliknite ovdje za otvaranje prozora sa anketom:
    {SURVEYURL}

en: Dear {FIRSTNAME},
    
    You, or someone using your email address, have registered to participate in an online survey titled {SURVEYNAME}.
    
    To complete this survey, click on the following URL:
    
    {SURVEYURL}
    
    If you have any questions about this survey, or if you did not register to participate and believe this email is in error, please contact {ADMINNAME} at {ADMINEMAIL}.
bs_BA: Zdravo {FIRSTNAME},
    
    Registrovali ste se (ili neko drugi koristeći vašu email adresu) za učešće u online anketi pod nazivom {SURVEYNAME}.
    
    Za popunjavanje ankete kliknite na ovaj link:
    
    {SURVEYURL}
    
    Ako imate dodatnih pitanja u vezi ankete, ili ako se niste registrovali i smatrate ovaj email greškom, molimo vas da kontaktirate {ADMINNAME} na {ADMINEMAIL}.

en: Decrease
bs_BA: Smanjuje

en: Default
bs_BA: Osnovni

en: Default answers
bs_BA: Početni odgovori

en: Default scenario
bs_BA: Osnovni scenario

en: Delete
bs_BA: Izbriši

en: Delete User
bs_BA: Brisanje korisnika

en: Delete all conditions
bs_BA: Obrišite sve uslove

en: Delete checked items!
bs_BA: Obrišite izabrane stavke!

en: Delete current question group
bs_BA: Izbriši trenutnu grupu pitanja

en: Delete label set
bs_BA: Izbriši set labela

en: Delete survey
bs_BA: Izbriši anketu

en: Delete this entry
bs_BA: Izbriši ovaj zapis

en: Delete this user
bs_BA: Izbriši ovog korisnika

en: Delete user
bs_BA: Brisanje korisnika

en: Deleting User
bs_BA: Brisanje korisnika

en: Deleting this group will also delete any questions and answers it contains. Are you sure you want to continue?
bs_BA: Brisanje ove grupe će izbrisati i sva pitanja i odgovore koje sadrži. Da li sigurno želite nastaviti?

en: Description of the survey
bs_BA: Opis ankete

en: Description:
bs_BA: Opis:

en: Detailed Error
bs_BA: Detaljna Greška

en: Did Not Save
bs_BA: Nije sačuvano

en: Disabled
bs_BA: Onemogućeno

en: Display:
bs_BA: Prikaži:

en: Do you want to populate that database now by creating the necessary tables?
bs_BA: Želite li popuniti bazu podataka sada kreirajući potrebne tabele?

en: Double-click or drag-and-drop items in the left list to move them to the right - your highest ranking item should be on the top right, moving through to your lowest ranking item.
bs_BA: Kliknite duplim klikom ili povucite objekte iz lijeve liste u desnu. Osobina koja najviše odgovara bi trebala biti na vrhu desne liste, a na dnu liste bi se trebala nalaziti osobina koja najmanje odgovara.

en: Duplicate codes found, these entries won't be updated
bs_BA: Pronađeni dupli kodovi. Ovi zapisi neće biti osvježeni

en: Duplicate records removed
bs_BA: Dupli zapisi izbrisani

en: Dutch
bs_BA: Holandski

en: ERROR MESSAGE
bs_BA: PORUKA O GREŠKI

en: Edit
bs_BA: Izmijeni

en: Edit Group
bs_BA: Izmijeni grupu

en: Edit answer options
bs_BA: Izmijeni odgovore

en: Edit answer options for this question
bs_BA: Mijenjaj opcijeodgovora za ovo pitanje

en: Edit condition
bs_BA: Mijenjaj uslov

en: Edit current question group
bs_BA: Mijenjaj trenutnu grupu pitanja

en: Edit label set
bs_BA: Izmijeni set labela

en: Edit label sets
bs_BA: Izmijeni set labela

en: Edit permissions
bs_BA: Mijenjaj dozvole

en: Edit question
bs_BA: Izmijeni pitanje

en: Edit quota
bs_BA: Izmijeni kvotu

en: Edit subquestions
bs_BA: Izmijeni podpitanje

en: Edit subquestions for this question
bs_BA: Mijenjaj podpitanja za ovo pitanje

en: Edit survey permissions
bs_BA: Izmijeni dozvole ankete

en: Edit survey settings
bs_BA: Izmijeni podešavanja ankete

en: Edit this entry
bs_BA: Izmijeni ovaj zapis

en: Edit this user
bs_BA: Izmijeni ovaj zapis o korisniku

en: Editing
bs_BA: Izmjena

en: Editing user
bs_BA: Izmijeni podatke o korisniku

en: Either you have been inactive for too long, you have cookies disabled for your browser, or there were problems with your connection.
bs_BA: Ili ste bili neaktivni suviše dugo, ili imate onemogućene cookies u vašem browseru ili se desio problem sa konekcijom.

en: Email address
bs_BA: Email adresa

en: Email address is not valid.
bs_BA: Email adresa nije tačna.

en: Email address of the survey administrator
bs_BA: Email adresa administratora ankete

en: Email from the token
bs_BA: Email iz tokena

en: Email templates
bs_BA: Šabloni email-ova

en: Email to {NAME} ({EMAIL}) failed.
bs_BA: Email poruka za {NAME} ({EMAIL}) nije uspjela.

en: End URL:
bs_BA: URL za kraj:

en: End message:
bs_BA: Kraj poruke:

en: English
bs_BA: Engleski

en: Enter a name and password for this survey and click save below.
bs_BA: Unesite korisničko ime i šifru za ovu anketu i kliknite 'Sačuvaj'.

en: Enter your details below, and an email containing the link to participate in this survey will be sent immediately.
bs_BA: Unesite vaše podatke ispod i email sa linkom za učešće u anketi će vam odmah biti poslan.

en: Error
bs_BA: Greška

en: Error Files List
bs_BA: Lista fajlova sa greškom

en: Error saving results
bs_BA: Greška prilikom snimanja rezultata

en: Error: There are no answers defined for this question.
bs_BA: Greška: nema definisanih odgovora na ovo pitanje.

en: Error: You are trying to use duplicate answer codes.
bs_BA: Greška: pokušavate duplicirati kodove pitanja.

en: Error: You are trying to use duplicate subquestion codes.
bs_BA: Greška: pokušavate duplikujete kodove podpitanja.

en: Error: You have to enter a group title for each language.
bs_BA: Greška: Morate unijeti ime grupe za svaki jezik

en: Error: You have to enter a name for this label set.
bs_BA: Greška: Niste unijeli ime za ovaj set labela!

en: Estonian
bs_BA: Estonski

en: Exclude record IDs?
bs_BA: Izostavi ID zapisa?

en: Expiration
bs_BA: Istek

en: Expire survey
bs_BA: Napravi anketu nevežećom

en: Expired
bs_BA: Istekla

en: Expiry date/time:
bs_BA: Datum isteka:

en: Export
bs_BA: Exportuj

en: Export VV file
bs_BA: Izvezi VV datoteku

en: Export a VV survey file
bs_BA: Exportuj VV fajl ankete

en: Export data
bs_BA: Izvezi podatke

en: Export results
bs_BA: Izvezi rezultate

en: Export syntax
bs_BA: Izvezi sintaksu

en: Export this question group
bs_BA: Izvezi ovu grupu pitanja

en: Failed
bs_BA: Neuspješno

en: Failed to add user
bs_BA: Dodavanje korisnika nije uspjelo.

en: Failed to add user.
bs_BA: Dodavanje korisnika nije uspjelo.

en: Failed to delete answer
bs_BA: Brisanje odgovora nije uspjelo

en: Failed to update answers
bs_BA: Osvježavanje odgovora nije uspjelo

en: Failed to update survey permissions!
bs_BA: Osvježavanje prava na anketu nije uspjelo!

en: Fax to:
bs_BA: Broj fax-a:

en: Female
bs_BA: Ženski

en: File
bs_BA: Fajl

en: File upload succeeded.
bs_BA: Uploadovanje dokumenta je uspjelo.

en: Filter blank email addresses:
bs_BA: Filtriraj prazne email adrese:

en: Filter duplicate records:
bs_BA: Filtriraj duplirane zapise:

en: Filtered from statistics script
bs_BA: Filtrirano iz skripte statistike

en: Finalize response submission
bs_BA: Finaliziraj slanje odziva

en: Finnish
bs_BA: Finski

en: First name
bs_BA: Ime

en: Follow the following link to update it
bs_BA: Pratite ovaj link da osvježite

en: Forbidden Extension
bs_BA: Zabranjena ekstenzija

en: Forgot your password?
bs_BA: Zaboravili ste šifru?

en: Format:
bs_BA: Format

en: French
bs_BA: Francuski

en: Full
bs_BA: Puno

en: Full name
bs_BA: Puno ime

en: Full template editor
bs_BA: Potpun editor šablona

en: Galician
bs_BA: Galicijski

en: Gender
bs_BA: Spol

en: General
bs_BA: Osnovne postavke

en: General settings
bs_BA: Generealna podešavanja

en: German
bs_BA: Njemački

en: Global settings
bs_BA: Globalna podešavanja

en: Go to survey
bs_BA: Idi na anketu

en: Greater than
bs_BA: Veće od

en: Greater than or equal to
bs_BA: Veće od ili jednako

en: Greek
bs_BA: Grčki

en: Group
bs_BA: Grupa

en: Group by Group
bs_BA: Grupa po grupa

en: Group could not be deleted
bs_BA: Grupa ne može biti izbrisana

en: Heading
bs_BA: Naslov

en: Hebrew
bs_BA: Hebrejski

en: Help about this question
bs_BA: Pomoć oko ovog pitanja

en: Help:
bs_BA: Pomoć:

en: Hide advanced settings
bs_BA: Sakrije napredna podešavanja

en: Hide both
bs_BA: Sak

en: Hide both (Forced by the system administrator)
bs_BA: Sakrij oba (Forsirano od strane sistemskog administratora)

en: Huge Free Text
bs_BA: Veliki slobodni tekst

en: Hungarian
bs_BA: Mađarski

en: IP Addresses will be logged
bs_BA: IP adrese će biti upamćene

en: IP address
bs_BA: IP adresa

en: Icelandic
bs_BA: Islandski

en: Identifier
bs_BA: Identifikator

en: Identifier:
bs_BA: Identifikator:

en: If errors are showing up you might have to execute this script repeatedly.
bs_BA: Ako se pojavljuju greške, možda ćete ovu skriptu morati izvršiti više puta.

en: If tokens are used, the public may register for this survey
bs_BA: Ako se koriste tokeni, učesnici se mogu registrovati za ovu anketu

en: If you delete this table tokens will no longer be required to access this survey.
bs_BA: Ako izbrišete ovu tabelu, tokeni više neće biti potrebni za pristup ovoj anketi.

en: If you give an email address, an email containing the details will be sent to you.
bs_BA: Ako popunite polje 'Vaš email', biće vam poslata poruka sa podacima koje sada date.

en: If you switch email mode, you'll have to review your email templates to fit the new format
bs_BA: Ako promjenite email mod, morat ćete provjeriti email predloške da bi odgovarale novom formatu

en: Import
bs_BA: Importuj

en: Import CSV
bs_BA: Uvezi  CSV

en: Import Label Set
bs_BA: Importuj set labela

en: Import a VV survey file
bs_BA: Importuj VV fajl ankete

en: Import as not finalized answers?
bs_BA: Importuj kao nefinaliziran odgovor?

en: Import of survey is completed.
bs_BA: Uvoz ankete je završeno.

en: Import question group
bs_BA: Uvezi grupu pitanja

en: Import survey data
bs_BA: Uvezi podatke ankete

en: Import survey resources
bs_BA: Uvezi resurse za anketu

en: Imported Files List
bs_BA: Lista importovanih fajlova

en: Impossible to delete this group because there is at least one question having a condition on its content
bs_BA: Nije moguće izbrisati ovu grupu jer postoji najmanje jedno pitanje sa postavljenim uslovom.

en: Inactive
bs_BA: Neaktivna

en: Incorrect permissions in your %s folder.
bs_BA: Nekorektne dozvole u vašem %s folderu.

en: Incorrect username and/or password!
bs_BA: Netačano korisniško ime i/ili šifra!

en: Increase
bs_BA: Povecava

en: Indonesian
bs_BA: Indonežanski

en: Initial Superadmin cannot be deleted!
bs_BA: Inicijalni Superadmin ne može biti izbrisan!

en: Invitation email subject:
bs_BA: Naslov pozivnog emaila:

en: Invitation sent to:
bs_BA: Pozivi poslani za:

en: It is presented group by group.
bs_BA: Pitanja će biti postavljana grupu po grupu

en: It is presented on one single page.
bs_BA: Pitanja će biti postavljena na jednoj stranici

en: It is presented question by question.
bs_BA: Pitanja će biti postavljana jedno po jedno

en: It uses cookies for access control.
bs_BA: Za kontrolu pristupa se koriste cookies

en: Italian
bs_BA: Talijanski

en: Japanese
bs_BA: Japanski

en: LDAP is disabled or no LDAP query defined.
bs_BA: LDAP je onemogućen ili LDAP upit nije definisan.

en: Label
bs_BA: Labela

en: Label %s
bs_BA: Labela %s

en: Label set browser
bs_BA: Pretraživač setova labela

en: Label sets
bs_BA: Setovi labela

en: Label:
bs_BA: Labela:

en: Labels
bs_BA: Labele

en: Language
bs_BA: Jezik

en: Language Switch
bs_BA: Izmjena jezika

en: Languages
bs_BA: Jezici

en: Last name
bs_BA: Prezime

en: Less than
bs_BA: Manje od

en: Less than (Strings)
bs_BA: Manje od  (Strings)

en: Less than or equal to
bs_BA: Manje od ili jednako

en: Less than or equal to (Strings)
bs_BA: Manje od ili jednako  (Strings)

en: License
bs_BA: Licenca

en: LimeSurvey can attempt to create this database for you.
bs_BA: LimeSurvey može pokušati kreirati ovu azu podataka za vas.

en: LimeSurvey online manual
bs_BA: LimeSurvey online uputstvo

en: List (Dropdown)
bs_BA: Lista (Dropdown)

en: List (Radio)
bs_BA: Lista (Radio)

en: List survey publicly:
bs_BA: Prikaži anketu javno:

en: Lithuanian
bs_BA: Litvanski

en: Loading translations
bs_BA: Učitavanje prevoda

en: Loading...
bs_BA: Učitavanje ...

en: Logout
bs_BA: Odjavi se

en: Logout successful.
bs_BA: Odjavili ste se uspješno.

en: Macedonian
bs_BA: Makedonski

en: Mail to all Members
bs_BA: Slanje emaila svim članovima

en: Main Admin Screen
bs_BA: Glavni administratorski panel

en: Make a comment on your choice here:
bs_BA: Dajte komentar na vaš izbor ovdje:

en: Male
bs_BA: Muški

en: Mandatory Question
bs_BA: Obavezno pitanje

en: Mandatory:
bs_BA: Obavezno:

en: Maximum
bs_BA: Maksimum

en: May
bs_BA: Maj

en: Maybe you don't have permission.
bs_BA: Možda nemate dozvolu.

en: Message
bs_BA: Poruka

en: Message:
bs_BA: Poruka:

en: Month
bs_BA: Mjesec

en: Multiple Numerical Input
bs_BA: Višestruki brojčani unos

en: Multiple Short Text
bs_BA: Višestruki kratki tekst

en: Name
bs_BA: Ime

en: Name of the survey
bs_BA: Naziv ankete

en: Name of the survey administrator
bs_BA: Ime administratora ankete

en: Name:
bs_BA: Ime:

en: New answer option
bs_BA: Novi odgovor

en: New quota
bs_BA: Nova kvota

en: Next
bs_BA: Dalje

en: No
bs_BA: Ne

en: No GID (Group) has been provided. Cannot import question
bs_BA: Nije obezbijeđen GID (Grupa). Nije moguće importovati pitanje.

en: No HTML editor
bs_BA: Nema HTML editora

en: No SID (Survey) has been provided. Cannot import question.
bs_BA: Nije obezbijeđen SID (anketa). Nije moguće importovati pitanje.

en: No Username selected.
bs_BA: Nije izabrano korisničko ime.

en: No answer
bs_BA: Bez odgovora

en: No available surveys
bs_BA: Nema dostupnih anketa

en: No invitation code is needed to complete the survey.
bs_BA: Pozivni kod nije potreban za popunjavanje ankete.

en: No matching group
bs_BA: Nema takve grupe

en: No matching question
bs_BA: Nema takvog pitanja

en: No matching survey
bs_BA: Nema takve ankete

en: No of surveys
bs_BA: Nema anketa

en: No quotas have been set for this survey
bs_BA: Kvote nisu postavljene za ovu anketu

en: No replacement variable available for this field
bs_BA: Nema zamjenskih varijabli dostupnih za ovo polje

en: None
bs_BA: Ništa

en: Norwegian (Bokmal)
bs_BA: Norveški (Bokmal)

en: Norwegian (Nynorsk)
bs_BA: Norveški (Nynorsk)

en: Not Selected
bs_BA: Nije izabrano

en: Not enough values for calculation
bs_BA: Nema dovoljno zapisa za kalkulaciju

en: Not equal to
bs_BA: Nije jednako

en: Not imported label sets
bs_BA: Neimportovani setovi labela

en: Null values are ignored in calculations
bs_BA: Vrijednosti 0 su ignorisane u kalkulaciji.

en: Number greater than
bs_BA: Broj veći od

en: Numerical Input
bs_BA: Brojčani unos

en: OR
bs_BA: ILI

en: Oct
bs_BA: Okt

en: Off
bs_BA: Isključeno

en: On
bs_BA: Uključeno

en: On errors
bs_BA: Na greškama

en: Once a survey is activated you can no longer:
bs_BA: Kada aktivirate anketu više ne možete:

en: One or more mandatory questions have not been answered. You cannot proceed until these have been completed.
bs_BA: Jedno ili više obaveznih pitanje nije odgovoreno. Ne možete nastaviti dok ne odgovorite na pitanja.

en: Online Manual
bs_BA: Online uputstvo

en: Only answer this if the following conditions are met:
bs_BA: Odgovori na ovo samo ako su zadovoljeni ovi uslovi:

en: Optional Question
bs_BA: Neobavezno pitanje

en: Other
bs_BA: Ostalo

en: Other files:
bs_BA: Ostale datoteke:

en: Other:
bs_BA: Ostalo:

en: Owner
bs_BA: Vlasnik

en: Partial
bs_BA: Parcijalno

en: Partial (saved) responses
bs_BA: Djelimični odzivi

en: Participants can save partially finished surveys
bs_BA: Učesnici mogu sačuvati djelomično popunjenu anketu

en: Participants shared with you
bs_BA: Učesnici podjelili sa tobom

en: Password
bs_BA: Šifra

en: Password:
bs_BA: Šifra:

en: Percentage
bs_BA: Postotak

en: Permission
bs_BA: Dozvola

en: Permission to activate/deactivate a survey
bs_BA: Dozvola za aktiviranje/deaktiviranje ankete

en: Permission to delete a survey
bs_BA: Dozvola za brisanje ankete

en: Please choose
bs_BA: Izaberite

en: Please choose *all* that apply:
bs_BA: Izaberite *sve* što vrijedi:

en: Please choose *only one* of the following:
bs_BA: Molimo vas da izaberete SAMO JEDAN od ponuđenih odgovora:

en: Please choose all that apply and provide a comment:
bs_BA: Izaberite *sve* što vrijedi i dajte komentar:

en: Please choose the appropriate response for each item:
bs_BA: Odaberite odgovarajući odgovor za svaku stavku:

en: Please choose...
bs_BA: Izaberite ...

en: Please confirm the token by answering the security question below and click continue.
bs_BA: Molimo vas da potvrdite token odgovarajući na sigurnosno pitanje ispod i kliknite na 'Nastavite'.

en: Please contact %s ( %s ) for further assistance.
bs_BA: Molimo vas da kontaktirate %s (%s) za dodatnu pomoć.

en: Please enter a date:
bs_BA: Unesite datum:

en: Please enter your comment here
bs_BA: Ovdje unesite vaš komentar

en: Please fax your completed survey to:
bs_BA: Molimo vas da pošaljete popunjenu anketu na faks broj:

en: Please number each box in order of preference from 1 to
bs_BA: Unesite brojeve u kvadrate po redu koji želite od 1 do

en: Please select %s answers
bs_BA: Molimo izaberite %s odgovora

en: Please select a file to import!
bs_BA: Izaberite fajl za importovanje!

en: Please select a language:
bs_BA: Izaberite jezik:

en: Please select a user first
bs_BA: Prvo izaberite korisnika

en: Please select a user group first
bs_BA: Prvo izaberite grupu korisnika

en: Please select at least %s answers
bs_BA: Molimo Vas da izaberete minimalno %s odgovora

en: Please select at least one answer
bs_BA: Molimo izaberite minimalno jedan odgovor

en: Please select at most one answer
bs_BA: Molimo izaberite najviše jedan odgovor

en: Please write your answer here:
bs_BA: Upišite vaš odgovor ovdje:

en: Please write your answer(s) here:
bs_BA: Upišite vaš odgovor(e) ovdje:

en: Polish
bs_BA: Poljski

en: Portuguese
bs_BA: Portugalski

en: Portuguese (Brazilian)
bs_BA: Portugalski (Brazilski)

en: Preview:
bs_BA: Predpregled:

en: Previous questions
bs_BA: Prethodno pitanje

en: Print your answers.
bs_BA: Odštampajte svoje odgovore.

en: Question
bs_BA: Pitanje

en: Question Type:
bs_BA: Tip pitanja:

en: Question attributes
bs_BA: Atributi pitanja

en: Question by Question
bs_BA: Pitanje po pitanje

en: Question could not be created.
bs_BA: Pitanje ne može biti kreirano

en: Question could not be updated
bs_BA: Pitanje ne može biti osvježeno

en: Question could not be updated. There are conditions for other questions that rely on the answers to this question and changing the type will cause problems. You must delete these conditions before you can change the type of this question.
bs_BA: Pitanje ne može biti osvježeno. Postoje uslovi na druga pitanja koji se oslanjaju na odgovore na ovo pitanje i promjena tipa može izazvati probleme. Prvo morate izbrisati te uslove, pa tek onda možete mijenjati tip ovog pitanja.

en: Question group
bs_BA: Grupa pitanja

en: Question group:
bs_BA: Grupa pitanja:

en: Question groups
bs_BA: Grupe pitanja

en: Question import is complete.
bs_BA: Importovanje putanja je završeno.

en: Question:
bs_BA: Pitanje:

en: Questions
bs_BA: Pitanja

en: Questions with conditions to this group
bs_BA: Pitanja sa uslovima za ovu grupu

en: Quick translation
bs_BA: Brzi prijevod

en: Quick-translation
bs_BA: Brzi prevod

en: Quota action
bs_BA: Akcija kvote

en: Quota name
bs_BA: Naziv kvote

en: Quotas
bs_BA: Kvote

en: Rank %s
bs_BA: Rang %s

en: Ranking
bs_BA: Rangiranje

en: Reason:
bs_BA: Razlog:

en: Recommended
bs_BA: Preporučeno

en: Record Deleted
bs_BA: Zapis izbrisan

en: Records displayed:
bs_BA: Prikazanih podataka:

en: Records imported
bs_BA: Zapisi importovani

en: Registration
bs_BA: Registracija

en: Regular expression
bs_BA: Regularan izraz

en: Reloading screen. Please wait.
bs_BA: Osvježavanje ekrana u toku. Sačekajte malo.

en: Remaining
bs_BA: Preostalo:

en: Reminder Email:
bs_BA: Email podsjetnik:

en: Reminder email subject:
bs_BA: Naslov email podsjetnika:

en: Reminder sent to:
bs_BA: Podsjetnik poslan za:

en: Remove
bs_BA: Izbaci

en: Renumber the new record.
bs_BA: Promjeni broj novog zapisa.

en: Replace
bs_BA: Zamjeni

en: Replace the existing record.
bs_BA: Zamijeni postojeći zapis.

en: Required
bs_BA: Obavezno

en: Reset
bs_BA: Resetuj

en: Reset conditions
bs_BA: Resetuj uslove:

en: Resources Import Summary
bs_BA: Sažetak importovanja resursa

en: Response import summary
bs_BA: Sažetak izvoza uvoza

en: Response summary
bs_BA: Sažetak odziva

en: Responses
bs_BA: Odzivi

en: Responses & statistics
bs_BA: Odzivi i statistike

en: Responses will be date stamped.
bs_BA: Odzivi će imati pečat datuma.

en: Responses will have the IP address logged
bs_BA: Odzivi će bilježiti IP adrese.

en: Responses will have their referring URL logged.
bs_BA: Odzivi će imati zabilježen referentni URL.

en: Responses will not be date stamped.
bs_BA: Odzivi neće imati pečat datuma.

en: Responses will not have the IP address logged.
bs_BA: Odzivi neće bilježiti IP adrese.

en: Responses will not have their referring URL logged.
bs_BA: Odzivi neće imati zabilježen referentni URL.

en: Restore
bs_BA: Povrati

en: Result
bs_BA: Rezultat

en: Results
bs_BA: Rezultati

en: Return to survey administration
bs_BA: Povratak na administraciju ankete

en: Romanian
bs_BA: Rumunski

en: Russian
bs_BA: Ruski

en: SMTP debug mode:
bs_BA: SMTP mod debagovanja:

en: SPSS version:
bs_BA: SPSS verzija

en: SQL CODE THAT FAILED
bs_BA: SQL KOD SA GREŠKOM

en: Same
bs_BA: Isto

en: Save
bs_BA: Sačuvaj

en: Save IP address?
bs_BA: Snimanje IP adrese

en: Save Now
bs_BA: Snimi sada

en: Save as label set
bs_BA: Sačuvaj set labela

en: Save changes
bs_BA: Snimi promjene

en: Save for further completion by survey user
bs_BA: Sačuvaj za dalje popunjavanje od strane korisnika

en: Save question group
bs_BA: Sačuvaj grupu pitanja

en: Save referrer URL?
bs_BA: Snimanje referentnog URL-a

en: Save settings
bs_BA: Sačuvaj podešavanja

en: Save timings?
bs_BA: Sačuvaj vrijeme?

en: Saved Survey Details
bs_BA: Podaci o sačuvanoj anketi

en: Scale 1
bs_BA: Skala 1

en: Scale 2
bs_BA: Skala 2

en: Scope
bs_BA: Opseg

en: Screen:
bs_BA: Prikaz:

en: Search
bs_BA: Traži

en: Select template ZIP file:
bs_BA: Izaberite ZIP arhivu:

en: Select the LDAP query you want to run:
bs_BA: Izaberite LDAP upit koji želite pokrenuti:

en: Send
bs_BA: Pošalji

en: Send Invitations
bs_BA: Pošalji poziv

en: Send Reminders
bs_BA: Pošalji podsjetnik

en: Send email invitation
bs_BA: Pošalji email poziv

en: Send email reminder
bs_BA: Pošalji email podsjetnik

en: Send me a copy:
bs_BA: Pošaljite mi kopiju:

en: Server time:
bs_BA: Vrijeme servera:

en: Set Survey Rights
bs_BA: Postavite prava na anketu

en: Set survey permissions
bs_BA: Postavi dozvole za anketu

en: Set template permissions for this user
bs_BA: Postavi dozvole šablona za ovog korisnika

en: Share
bs_BA: Dijeli

en: Share panel
bs_BA: Dijeli panel

en: Should we proceed with the delete?
bs_BA: Da nastavimo sa brisanjem?

en: Show
bs_BA: Pokaži

en: Show PHPInfo
bs_BA: Prikaži PHP informacije

en: Show advanced settings
bs_BA: Prikaži napredna podešavanja

en: Show both
bs_BA: Pokaži oba

en: Show both (Forced by the system administrator)
bs_BA: Prikaži oba (Forsirano od strane sistemskog administratora)

en: Show conditions for this question
bs_BA: Postavi uslove za ovo pitanje

en: Show group name only
bs_BA: Prikaži samo ime grupe

en: Show last..
bs_BA: Pokaži poslednji..

en: Show next..
bs_BA: Pokaži sljedeći...

en: Show next...
bs_BA: Pokaži sljedeći...

en: Show previous..
bs_BA: Pokaži prethodni...

en: Show previous...
bs_BA: Pokaži prethodni...

en: Show start...
bs_BA: Pokaži početak..

en: Simple template editor
bs_BA: Jednostavan editor šablona

en: Slovak
bs_BA: Slovački

en: Slovenian
bs_BA: Slovenački

en: Sorry there are no supported question types in this survey.
bs_BA: Na žalost, nema podržanih tipova pitanja u ovoj anketi.

en: Sorry your responses have exceeded a quota on this survey.
bs_BA: Nažalost, jedan od vaših odgovora je prešao zadanu kvotu potrebnih anketa.

en: Sorry, but the LDAP module is missing in your PHP configuration.
bs_BA: Na žalost, LDAP modul u PHP configuraciji nedostaje.

en: Spanish
bs_BA: Španski

en: Spanish (Mexico)
bs_BA: Španski (Meksiko)

en: Starting from:
bs_BA: Startujući od:

en: Step 1:
bs_BA: Korak 1:

en: Step 2:
bs_BA: Korak 2:

en: Stop this survey
bs_BA: Zaustavi ovu anketu

en: Straight
bs_BA: Pravo

en: Subject:
bs_BA: Naslov:

en: Submit
bs_BA: Pošalji

en: Submit Your Survey.
bs_BA: Pošaljite vašu anketu.

en: Subquestions
bs_BA: Podpitanja

en: Success
bs_BA: Uspjeh

en: Success!
bs_BA: Uspješno!

en: Sum
bs_BA: Suma

en: Support this project - Donate to
bs_BA: Podržite ovaj projekat - donirajte

en: Survey
bs_BA: Anketa

en: Survey Has Been Deactivated
bs_BA: Anketa je deaktivirana

en: Survey activation
bs_BA: Aktivacija ankete

en: Survey cannot be activated yet.
bs_BA: Anketa još ne može biti aktivirana

en: Survey cannot be activated. Either you have no permission or there are no questions.
bs_BA: Anketa ne može biti aktivirana. Ili nemate dozvolu za to ili nema postavljenih pitanja.

en: Survey content
bs_BA: Sadržaj ankete

en: Survey could not be updated
bs_BA: Anketa ne može biti osvježena

en: Survey deletion
bs_BA: Brisanje ankete

en: Survey does not pass consistency check
bs_BA: Anketa ne prolazi provjeru provjeru postojanosti

en: Survey has been activated. Results table has been successfully created.
bs_BA: Anketa je aktivirana. Tabela rezultata je uspješno kreirana.

en: Survey permissions
bs_BA: Dozvole ankete

en: Survey quotas
bs_BA: Kvote za anketu

en: Survey security
bs_BA: Sigurnost ankete

en: Survey settings
bs_BA: Podešavanja ankete

en: Survey structure (.lss)
bs_BA: Struktura ankete (.lss)

en: Surveys
bs_BA: Ankete

en: Swedish
bs_BA: Švedski

en: Switch to closed-access mode
bs_BA: Pređi u mod zatvorenog pristupa

en: Take ownership
bs_BA: Preuzmi vlasništvo

en: Target (sub-)question:
bs_BA: Cilj podpitanja

en: Template:
bs_BA: Predložak:

en: Terminate survey
bs_BA: Prekini anketu

en: Text display
bs_BA: Prikaz teksta

en: Thank you for completing this survey.
bs_BA: Hvala za popunavanje ove ankete.

en: Thank you for registering to participate in this survey.
bs_BA: Hvala na registraciji za učešće u ovoj anketi.

en: Thank you!
bs_BA: Hvala!

en: The email address is not valid.
bs_BA: Email adresa nije validna.

en: The email you used is not valid. Please try again.
bs_BA: Korišteni email nije ispravan. Pokušajte ponovo.

en: The entry was assigned the following record id:
bs_BA: Unosu je dodijeljen ovaj ID broj:

en: The following conditions should be deleted:
bs_BA: Naredni uslovi trebaju biti izbrisani:

en: The following problems have been found:
bs_BA: Pronađeni su ovi problemi:

en: The following surveys are available:
bs_BA: Ove ankete su dostupne:

en: The responses table has been renamed to:
bs_BA: Tabela sa odzivima je preimenovana u:

en: The responses to this survey are no longer available using LimeSurvey.
bs_BA: Odzivima na ovu anketu ne možete više pristupiti koristeći LimeSurvey.

en: The survey cannot be activated until these problems have been resolved.
bs_BA: Anketa ne može biti aktivirana dok se ne riješe ovi problemi.

en: The survey you selected does not exist
bs_BA: Anketa koju ste izabrali ne postoji

en: The token you have provided is either not valid, or has already been used.
bs_BA: Token koji ste obezbijedili ili nije ispravan ili je već korišten.

en: The tokens table associated with this survey has been renamed to:
bs_BA: Tabela tokena povezana sa ovom anketom je preimenovana u:

en: The tokens table has now been removed and tokens are no longer required to access this survey.
bs_BA: Tabela tokena je izbrisana i tokeni više nisu potrebni za pristup ovoj anketi.

en: There are no groups available.
bs_BA: Nema dostupnih grupa.

en: There are no questions in this survey
bs_BA: Nema pitanja u ovoj ankteti

en: There are {EMAILCOUNT} emails still to be sent.
bs_BA: Ima još {EMAILCOUNT} emaila za poslati.

en: There are {NUMBEROFQUESTIONS} questions in this survey.
bs_BA: Ova anketa ima {NUMBEROFQUESTIONS} pitanja.

en: There is 1 question in this survey
bs_BA: Ima 1 pitanje u ovoj anketi

en: There is already a recorded answer for this token
bs_BA: Već postoji sačuvan odgovor za ovaj token

en: There is already an entry with that exact token in the table. The same token cannot be used in multiple entries.
bs_BA: Već postoji zapis u tabeli sa istim takvim tokenom. Isti token se ne može koristiti više puta.

en: There is no matching survey.
bs_BA: Nema takve ankete.

en: This ZIP archive contains no valid Resources files. Import failed.
bs_BA: Ova ZIP arhiva ne sadrži validne resursne fajlove. Importovanje nije uspjelo.

en: This file is not a valid ZIP file archive. Import failed.
bs_BA: Fajl nije validna ZIP arhiva. Importovanje nije uspjelo.

en: This file type is not allowed to be uploaded.
bs_BA: Nije dozvoljeno učitavanje ovog tipa fajla.

en: This is a controlled survey. You need a valid token to participate.
bs_BA: Ovo je kontrolisana anketa. Treba vam validan token da biste učestvovali.

en: This name has already been used for this survey. You must use a unique save name.
bs_BA: Ovo ime je već korišteno za ovu anketu. Morate koristiti jedinstveno ime.

en: This process will delete this survey, and all related groups, questions answers and conditions.
bs_BA: Ovaj proces će izbrisati anketu i sve sa njom povezane grupe pitanja, pitanja i uslove.

en: This question does not have a question 'type' set.
bs_BA: Ovo pitanje nema zadan 'tip'

en: This question has a condition set, however the condition is based on a question that appears after it.
bs_BA: Ovo pitanje ima postavljen uslov, ali se uslov odnosi na pitanje koje se pojavljuje nakon ovog.

en: This question is mandatory
bs_BA: Ovo pitanje je obavezno

en: This survey has an associated tokens table. If you delete this survey this tokens table will be deleted. We recommend that you export or backup these tokens before deleting this survey.
bs_BA: Ova anketa ima povezanu tabelu tokena. Ako izbrišete anketu, tabela sa tokenima će biti izgubljena. Preporučamo da exportujete tokene ili uradite backup tabele tokena prije brisanja ankete.

en: This survey has not been activated. There are no results to browse.
bs_BA: Ova anketa još nije aktivirana. Nema rezultata koji se mogu pretraživati.

en: This survey is active but expired.
bs_BA: Ova anketa je aktivna, ali je istekla.

en: This survey is active but has a start date.
bs_BA: Ova anketa je aktivna, ali ima datum početka.

en: This survey is anonymous.
bs_BA: Anketa JE anonimna

en: This survey is currently active.
bs_BA: Ova anketa je trenutno aktivna.

en: This survey is not active - no responses are available.
bs_BA: Ova anketa nije aktivna - nema dostupnih odziva

en: This survey is not yet active. Your response cannot be saved
bs_BA: Ova anketa još nije aktivna. Vaši odgovori ne mogu biti sačuvani

en: This survey is now active, and responses can be recorded.
bs_BA: Ova anketa je sada aktivna i odzivi će biti zabilježeni.

en: This will replace the existing text. Continue?
bs_BA: Ovo će zamjeniti postojeći tekst. Želite nastaviti?

en: Title
bs_BA: Naslov

en: Title:
bs_BA: Naslov:

en: Token control
bs_BA: Kontrola tokena

en: Token fields
bs_BA: Polja tokena

en: Tools
bs_BA: Alatke

en: Total
bs_BA: Ukupno

en: Total Errors
bs_BA: Ukupno grešaka

en: Total Imported files
bs_BA: Ukupno importovanih fajlova

en: Total attributes in the central table
bs_BA: Svi atributi u centralnoj tabeli

en: Total records in survey
bs_BA: Ukupno zapisa u ovoj anketi

en: Translate survey
bs_BA: Prevedi anketu

en: Try again
bs_BA: Pokušaj ponovo

en: Try to submit again
bs_BA: Pokušaj poslati ponovo

en: Turkish
bs_BA: Turski

en: Type in the 'name' you used to save the survey, and the password.
bs_BA: Ukucajte korisničko ime koje ste koristili kada ste snimali anketu i šifru.

en: Type:
bs_BA: Tip:

en: URL
bs_BA: Link

en: URL description:
bs_BA: Opis URL-a:

en: URL of the survey
bs_BA: URL ankete

en: Uncertain
bs_BA: Nisam siguran/na

en: Unchanged
bs_BA: Nepromjenjeno

en: Update
bs_BA: Osvježi

en: Update scenario
bs_BA: Osvježi scenario

en: Uploading LDAP Query
bs_BA: Učitavanje LDAP upita

en: User
bs_BA: Korisnik

en: User added.
bs_BA: Korisnik dodan.

en: User control
bs_BA: kontrola korisnika

en: User data
bs_BA: Podaci korisnika

en: User group successfully added!
bs_BA: Grupa korisnika uspješno dodana!

en: User groups
bs_BA: Grupe korisnika

en: Username
bs_BA: Korisničko ime

en: Username already exists.
bs_BA: Korisničko ime već postoji.

en: Users
bs_BA: Korisnika

en: Validation:
bs_BA: Validacija:

en: Version
bs_BA: Verzija

en: Vietnamese
bs_BA: Vijetnamski

en: View Saved but not submitted Responses
bs_BA: Pogledaj sačuvane ali još neposlane odzive

en: View the statistics for this survey.
bs_BA: Pogledajte statistiku za ovu anketu

en: Visit our website!
bs_BA: Posjetite našu web stranicu!

en: Warning
bs_BA: Upozorenje

en: Warning: You are still using the default password ('password'). Please change your password and re-login again.
bs_BA: Upozorenje: Još uvijek koristite osnovnu šifru 'password'. Izmijenite šifru i prijavite se ponovo.

en: Warnings
bs_BA: Upozorenja

en: We are sorry but you don't have permissions to do this.
bs_BA: Nažalost, nemate dozvolu za to.

en: We are sorry but your session has expired.
bs_BA: Vaša sesija je istekla.

en: We recommend that before you delete this survey you export the entire survey from the main administration screen.
bs_BA: Prije brisanja preporučamo da prvo exportujete čitavu anketu sa glavnog administratorskog panela.

en: We recommend that before you proceed, you export the entire survey from the main administration screen.
bs_BA: Prije brisanja preporučamo da prvo exportujete čitavu anketu sa glavnog administratorskog panela.

en: Welcome %s!
bs_BA: Dobro došli %s!

en: Welcome message:
bs_BA: Poruka dobrodošlice:

en: Welcome:
bs_BA: Dobro došli:

en: Welsh
bs_BA: Velški

en: When an imported record matches an existing record ID:
bs_BA: Kada importovani zapis odgovara postojećem ID-ju zapisa:

en: Year
bs_BA: Godina

en: Yes
bs_BA: Da

en: Yes - Delete Them!
bs_BA: Da - briši ih!

en: Yes/No
bs_BA: Da/Ne

en: You are about to delete all conditions on this survey's questions
bs_BA: Izbrisati ćete sve uslove u pitanjima za ovu anketu

en: You are about to delete this survey
bs_BA: Izbrisati ćete ovu anketu

en: You can load a survey that you have previously saved from this screen.
bs_BA: Možete učitati anketu koje ste prije sačuvali.

en: You can't copy a question if the survey is active.
bs_BA: Ne možete kopirati pitanje ako je anketa aktivna.

en: You cannot delete the last answer option.
bs_BA: Ne možete obrisati poslednju opciju odgovora

en: You cannot proceed until you enter some text for one or more questions.
bs_BA: Ne možete nastaviti dok ne odgovorite tekstom na jedno ili više pitanja.

en: You have already completed this survey.
bs_BA: Već ste završili ovu anketu.

en: You have not selected a question
bs_BA: Niste izabrali pitanje.

en: You have not selected a survey
bs_BA: Niste izabrali anketu

en: You may register for this survey if you wish to take part.
bs_BA: Možete se registrovati ako želite učestvovati u ovoj anketi.

en: You must be registered to complete this survey
bs_BA: Morate biti registrovani da završite ovu anketu

en: You must supply a name for this saved session.
bs_BA: Morate unijeti ime za ovu sačuvanju anketu.

en: You must supply a password for this saved session.
bs_BA: Morate unijeti šifru za ovu sačuvanu anketu.

en: You need to add questions
bs_BA: Morate dodati pitanja

en: You should only activate a survey when you are absolutely certain that your survey setup is finished and will not need changing.
bs_BA: Aktivirajte anketu samo onda kada ste potpuno sigurni da ste završili sve postavke i dalje izmjene neće biti potrebne.

en: Your Choices
bs_BA: Ponuđeni izbor

en: Your Ranking
bs_BA: Vaš poredak

en: Your passwords do not match.
bs_BA: Unešene šifre nisu iste.

en: Your response table will be renamed to:
bs_BA: Tabela sa odzivima će biti preimenovana u:

en: Your responses have not been lost and have been emailed to the survey administrator and will be entered into our database at a later point.
bs_BA: Vaši odgovori nisu izgubljeni, već su u obliku emaila poslani administratoru koji će ih ručno uvrstiti u bazu podataka.

en: Your survey can export associated token data with each response. Select any additional fields you would like to export.
bs_BA: Anketa može exportovati podatke tokena povezane sa svakim odzivom. Izaberite i dodatna polja koja želite exportovati.

en: Your survey responses have been recorded.
bs_BA: Vaši odgovori na anketu su sačuvani.

en: Your survey was successfully saved.
bs_BA: Vaša anketa je uspješno sačuvana

en: Your survey will be saved using that name and password, and can be completed later by logging in with the same name and password.
bs_BA: Vaša anketa će biti sačuvana sa tim korisničkim imenom i šifrom, i možete je završiti poslije logujući se sa tim istim podacima.

en: and
bs_BA: i

en: directory
bs_BA: folder

en: equals
bs_BA: je jednako

en: minitab method
bs_BA: minitab metodu.

en: not checked
bs_BA: Nije izabrano

en: or
bs_BA: ili

en: quota members
bs_BA: kvote korisnika
